#1 2010-01-04 21:02:29

 Cole

Administrator

12235274
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 16
Punktów :   

Zasady korzystania z forum.

Zapoznać się i stosować.

  1. Nie "bluzgać" w postach. Posty będą cenzurowane, a ich autorzy karani.
  2. Pisać po polsku, z polskimi znakami, i na Boga jedynego - starajmy się czytać co napiszemy, żeby uniknąć baboli.

    Bolo,czyli Killer z Chomiąży napisał:

    SIEMA, wow mi siem wyloncza co zrobic, ale gopie forum

    Posty takie jak powyższy będą kasowane.(Bolo to postać fikcyjna, tak gwoli ścisłości)

  3. Nie PoKEmoNOwaĆ
  4. W temacie postu jasno określać czego dany post dotyczy. Nagłówki w stylu "HELP", "Pomocy", "A Masticator jest z sierocińca i śmierdzi rybą" nie są akceptowane.
  5. Sprawy osobiste załatwiać przez PW, lub mail.
  6. Proszę pisać posty w odpowiednich działach, nie na zasadzie, tu mi sie weszło to tu napiszę.
  7. Przeszukiwać forum zanim rozpocznie się nowy wątek, żeby uniknąć dublowania wątków.
  8. Powstrzymać się od odzywek rasistowskich, reklamowania innych serwerów, gildii, czy robienia tzw. "czarnego PR" naszemu forum.

To są po któtce zasady obowiązujące na forum. Resztę pozostawiam w kwestii zdrowego rozsądku użytkowników. Jeżeli wpadniecie na jakiś głupi pomysł, wiedzcie, że ja wpadłem na niego już dawno temu, i wymyśliłem jak was za to ukarać.

Co do kar, i nagród oczywiście, oto one.

  1. Za złamanie zasady ostrzerzenie i/lub punkty karne.
  2. Za kolejne złamanie zasady, na pewno punkty karne.
  3. Za notoryczne bycie wrzodem, ban.
  4. Bany przydzielamy na 24 godziny, 7 dni, bądż na zawsze(co wiąże się ze skasowaniem konta). Od bana permanentnego można się odwołać. Wykazanie skruchy i "mocne postanowienie poprawy" zazwyczaj pomaga. Zazwyczaj, ale nie zawsze. Tłumaczenia w stylu "nie wiedziałem bo nie przeczytałem zasad", są zabijane na miejscu śmiechem. Trzeba się postarać.
  5. Za dobre pomysły przewidziane są nagrody w postaci punktów i/lub postów(czyli de facto podniesienie rangi na forum). Starajcie się, a zostaniecie dostrzeżeni.


  6. Tym jakże miłym akcentem zakończę. W razie pytań, proszę założyć wątek w odpowiednim dziale.


"Why then so many useless reasoning; we are the sport of fate." -- St. John Hector de Crevecoeur

http://avatars.gadu-gadu.pl/big/12235274?ts=1250526685

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czarnyodyniec.pun.pl www.forsakenangels.pun.pl www.bn.pun.pl www.sygnal94.pun.pl www.rpgrebelde.pun.pl